Beşiktaş Nakliyat

Müşteri yorumları

müşterilerimizn taşımayla ilgili değerlendirmeleri.sizde görüşlerinizi veya isteklerinizi bu sayfamızdan iletebilirsiniz.

Müşteri yorumlarımızdan bazıları

Image 01

müşteri yorum sayfası

 

Müşteri yorumlarımız

 1. author 6
  hakan yıldız aralık 25, 2018 11:35 pm

  beşiktaştan floryaya ev taşıttım ..Bir tavsiye üzerine arkadaşlara ulaştım gerçekten ..Sorunsuz bir taşınma oldu. İletişimi iyi, anlayışlı birazcık fiyatları yüksek oda helal hoş olsun . Bu hizmet için kendilerine teşekkür ediyorum.

  1. author 5
   zeynep balcı aralık 12, 2018 10:20 pm

   Firma çalışanları saygılıydı. Sabah erken saatlerde gelerek başladıkları taşıma işleminde herhangi bir hasar olmadan hızlı bir işlem ile tamamladılar. Ufak tefek olabilecek eksikler dışında gayet başarılı ve güven veren bir nakliye firması, ofisimide bu arkadaşlar taşıdılar cok memnun kaldım.

   1. author 4
    meral batıkocak8, 2018 11:42 am

    Evden eve nakliye konusundan çok çekmiş ve bu işi yapanlara karşı istemsizce hep önyargılı yaklaşan biri olmama rağmen mehmet Bey ve ekibindeki arkadaşlarla mükemmel bir taşınma süreci yaşadık. Taşınmak çok zor bir süreç gibi gelebilir ama Avrupa Nakliyat ile her şey çok kolay oldu, tüm ekibin saygılı ve her isteğinize cevap veren yaklaşımı mükemmeldi. Diğer firmalar gibi anlaşmada 3lira fiyat çekip teslimatta 5lira istemediler, siz yeter ki eşya listenizi eksiksiz verin, tekrar taşınacak olsam direkt demir Bey’i arayacağım, gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz evinizi..

 2. author 1
  melek tuzcuoğlu temmuz 20/2018 07:35 am

  istanbul beşiktaş ortaköy'e taşındım Gayet seri ve başarılı, hızlı ve eşyalara hiç zarar vermeden eşyalarımızı taşıdılar. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

  --
  author 1
  ipek bektaş agustos 25/2018 8/40 am

  Her türlü ekipmanla tam donanımlı bir şekilde geldiler.Çok memnun kaldım çalışanlardan murat ve mehmet’e teşekkürlerimi iletiyorum.tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. firma sahiplerine teşekkürler

  --
 3. author 2
  vedat günay temmuz 19/2018 10:54 am

  şehirler arası taşımam oldu .. bu firma gördüğün en kaliteli en başarılı firma olsa gerek… Elbet ufak tefek kusur olur ama Avrupa nakliyat çok güzel iş çıkardı. Gardolabımı daha önce taşıyan başka bir firma yanlış kurmuş ve dağılmasına sebep olmuşken firmanın mobilyacısı mehmet bey cok profesyonel ve işin ehli oldugu için sorunsuz bir şekilde dolabımı kurdu …. tekrar taşınacak olsam başka firma aramam artık.

Your comment